Jak zhubnout s kávou Europa Joe Valentus a Europa Cocoa

1. Nevynechávejte snídani
Vynechání snídaně vám nepomůže zhubnout. Mohli byste přijít o základní živiny a můžete skončit svačinou více po celý den, protože máte hlad.

2. Jezte pravidelně
Jíst v pravidelnou dobu během dne pomáhá spalovat kalorie rychleji. Snižuje také pokušení jíst potraviny s vysokým obsahem tuku a cukru.

3. Jezte hodně ovoce a zeleniny
Ovoce a zelenina mají nízký obsah kalorií a tuku a vysoký obsah vlákniny – 3 základní složky pro úspěšné hubnutí. Obsahují také dostatek vitamínů a minerálů.

4. Buďte aktivnější
Být aktivní je klíčem k hubnutí a udržení váhy. Kromě poskytování mnoha zdravotních výhod může cvičení pomoci spálit přebytečné kalorie, které nemůžete ztratit samotnou dietou. Najděte si aktivitu, která vás baví a dokážete zapadnout do vaší rutiny.

5. Pijte hodně vody
Lidé si někdy pletou žízeň s hladem. Můžete skončit konzumací extra kalorií, když je sklenice vody opravdu to, co potřebujete.

6. Jezte potraviny s vysokým obsahem vlákniny
Potraviny obsahující hodně vlákniny vám mohou pomoci udržet pocit sytosti, což je ideální pro hubnutí. Vláknina se nachází pouze v potravinách z rostlin, jako je ovoce a zelenina, oves, celozrnný chléb, hnědá rýže a těstoviny a fazole, hrách a čočka.

7. Čtěte etikety potravin
Znalost toho, jak číst etikety na potravinách, vám může pomoci vybrat si zdravější možnosti. Použijte informace o kaloriích, abyste zjistili, jak konkrétní potravina zapadá do vašeho denního příjmu kalorií v plánu hubnutí.

8. Použijte menší talíř
Použití menších talířů vám může pomoci jíst menší porce. Používáním menších talířů a misek si možná budete moci postupně zvyknout jíst menší porce, aniž byste měli hlad. Trvá asi 20 minut, než žaludek řekne mozku, že je plný, takže jezte pomalu a přestaňte jíst, než se cítíte sytí.

9. Nezakazujte potraviny
Nezakazujte ze svého plánu hubnutí žádné potraviny, zejména ty, které máte rádi. Zákaz potravin způsobí, že po nich budete chtít více. Není žádný důvod, proč byste si nemohli dopřát příležitostnou pochoutku, pokud zůstanete v rámci svého denního přídělu kalorií .

10. Neskladujte nezdravé jídlo
Abyste se vyhnuli pokušení, neskladujte doma nezdravé jídlo – jako je čokoláda, sušenky, lupínky a sladké šumivé nápoje. Místo toho se rozhodněte pro zdravé svačiny, jako je ovoce, nesolené rýžové koláčky, ovesné koláče, nesolený nebo neslazený popcorn a ovocné šťávy.

11. Omezte alkohol
Standardní sklenka vína může obsahovat tolik kalorií jako kousek čokolády. V průběhu času může nadměrné pití snadno přispět k nárůstu hmotnosti.

12. Naplánujte si jídlo
Pokuste se naplánovat si snídani, oběd, večeři a svačiny na týden a dbejte na to, abyste dodrželi svůj příděl kalorií. Možná vám pomůže vytvořit si týdenní nákupní seznam.

europa joe valetus šálek
Prevail Europa Cocoa 
TIP

Formulováno s přírodními prémiovými ingrediencemi vybranými pro jejich úžasné výhody.Prevail Europa Cocoa je skvělým doplňkem jakéhokoli programu pro regulaci hmotnosti. Kakao – pomáhá zlepšit stav vaší nálady, je to antioxidant

 
s l500
Europa Joe Valentus
 

Proč je Europa Je Tak skvělá?  Potlačuje chuť k jídlu Ovládá vaši váhu Zvyšuje  energii Zlepšuje si náladu